info

Výhody spolupráce a využití našich služeb

1. Provozujeme vlastní datové centrum

Naše datové centrum Šárka zajišťuje optimální provozní podmínky (teplota, vlhkost, bezprašné prostředí) pro provoz firemních serverů a ostatní ICT infrastruktury, a to včetně nejvyšší úrovně fyzické bezpečnosti (ochrana vstupů, protipožární ochrana, monitoring apod.). Samozřejmostí je stálá obsluha a přístup v režimu 24/7. Důkazem kvality našeho řešení jsou mimo jiné i spokojení zákazníci, mezi kterými je například Magistrát hl. m. Prahy nebo spol. UPC Česká Republika s.r.o. 

2. Vaše firemní data budou jako v trezoru

Vegacloud skupiny Eltodo, který provozujeme ve vlastním datovém centru, je postaven na nejnovějších technologiích od společností IBM (IBM Flex System x240, IBM Storwize V7000 a V3700) a VMware (vSphere 5.5). Služba je nabízena ve vysoce dostupném režimu, proto jsou veškeré HW prvky infrastruktury zdvojeny. Vzhledem k jednotné platformě Vegacloudu garantujeme 100% kompatibilitu všech jeho dílčích částí.

3. Získáte přístup k Vašim datům odkudkoli

Potřebujete ke svým datům přistupovat odkudkoli? Žádný problém. Přístupy Vám zprostředkujeme skrze internet se zabezpečeným přístupem. Pokud máte více poboček, zajistíme jejich připojení do centrálního úložiště. Získáte tak přístup ke všem svým datům z jakéhokoli místa na světě.

Buďte v kontaktu...