info

Služba Vegacloud - O nás

Služba Vegacloud je produktem skupiny ELTODO, resp. společností ELTODO a.s. a Vegacom a.s. Obě společnosti mají historicky velké zkušenosti s provozem vlastního i komerčního datového centra.
Služba Vegacloud má za cíl zákazníkům nabídnout spolehlivé služby v ICT oblasti, např. design řešení, ukládání, zálohování a archivace dat. Rádi Vám pomůžeme najít optimální řešení, které je nejen spolehlivé, ale dokáže Vám i ušetřit čas a finance.

Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti v oblasti výstavby, správy a monitoringu počítačových, optických či Wi-Fi sítí a pomůžeme Vám při realizaci Vašeho řešení tak, abyste se mohli primárně věnovat svému oboru podnikání.

Diskrétnost a bezpečnost dat pochopitelně patří k našim primárním hodnotám, které nabízíme i našim zákazníkům. Naše několikaleté zkušenosti s provozováním datového centra Šárka mohou potvrdit i naši zákazníci ze státního i soukromého sektoru.

Samozřejmostí je certifikace dle ISO 20000, 27001, certifikace NBÚ na úroveň „DŮVĚRNÉ", a pro správu a dohled IT infrastruktury certifikovaní specialisté (MCSA, CISCO apod.).

Buďte v kontaktu...